Elektrický priamotop Master B 3,3 EPB

Záruka 2 roky
Dostupnosť do 48 hodín u Vás
Cena dopravy 8,51 €

Parametre

Výrobca
Napätie
230 V
Hmotnosť
5,1 kg
Prietok vzduchu
510 m3/hod
Max. menovitý prúd
14,5 A
Výkon ohrevu
1,65–3,3 kW
Rozsah teplôt
5–35 °C
Farba
žltá
Krajina pôvodu
Taliansko
Rozmery (d x š x v)
260 x 260 x 420 mm
Termostat
Ano

Popis

Jeden z najpredávanejších ohrievačov vôbec - Master B 3,3 EPB - najsilnejší elektrický priamotop s ventilátorom a s pripojením na bežnú zásuvku do 230 V siete má výkon 3,3 kW. Konštrukcia prístroja je robustná a má dlhú životnosť. Vykurovacie prvky sú z nerezovej ocele, motor má tepelnú ochranu a termostat proti prehriatiu.

Priamotop Master B3,3 EPB je vhodný pre vykurovanie malých i stredne veľkých priestorov. Pri prevádzke priamotopu nevzniká dym ani zápach, ohrievač nespotrebováva kyslík a má nízku hlučnosť.

Požadovaný výkon priamotopu Master B2 EPB možno nastaviť vypínačom, ktorý má tieto 4 polohy:

  • vypnuté / ventilátor / polovičný výkon (1,65 kW) / plný výkon (3,33 kW)

Master B3,3 EPB má vstavaný izbový termostat, ktorý zopne ohrievač pri poklese teploty pod nastavenú hodnotu.

Ohrievače Master radu EPB sú na rozdiel od radu ECA vybavená dochladzovaním vykurovacej špirály - po vypnutí kúrenia zostáva ventilátor zapnutý do doby, než vykurovacej špirály vychladnú.

! ! ! Pre tento výrobok je vhodné mať ističe 24 A alebo viac, alebo 16 A samostatný istič.

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

K stiahnutiu

Diskusia

miloš
27. február 2015 Odpovedať

Dobrý deň.
Vlani som kúpila tento ohrievač a tento rok mi už tak nehreje ako vlani. Nemohli bi ste mi doporučiť čo mám robiť poprípade vymeniť špirálu?
Ďakujem

Pavol Mayer Čajka | EPROFI.SK
27. február 2015 Odpovedať

Dobrý deň,
Ohrievač firmy Master B3,3 patria do skupiny profesionálnych elektrických ohrievačov s overenou kvalitnou. Je mi zvláštne, že by prístroj zaznamenal pokles výkonu oproti minulému roku. Záleží aký vzduch ohrievač nasáva, čím je vzduch chladnejší tým je i pocitovo ohrievanie chladnejšie.
Pri výraznom poklese výkonu je možné, že odišla jedna zo špirál. Keď tak overte či hrejú obe špirály alebo iba jedna, zapnutím prístroja do polohy na polovičný výkon a po zahriati prepnúť do plného výkonu. Malo by sa prejaviť dvojnásobné zvýšenie výkonu ohrievača - dosiahnutie plného výkonu môže trvať pár minút, je nutné nechať ohrievač zahriať do maxima (zvolená najvyššia teplota na termostate). Ak by k tomuto zvýšeniu neprišlo, bude pravdepodobne pokazená jedna zo špirál.
V tom prípade bude nutné zaslať ohrievač do servisu, preto by som doporučil kontaktovať predajcu, od ktorého ste ohrievač kupovali a dohodnúť sa s ním na servise výrobku.

V prípade ďaľších otázok nás neváhajte kontaktovať.


s pozdravom

Pavol Mayer Čajka

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody