Elektrický infraohrev

Stručná špecifikácia infraohrevu :

  • Infračervený ohrev nespotrebováva kyslík a vyniká nízkou hlučnosťou
  • Infraohrev neprodukuje žiadny dym, zápach ani vlhkosť
  • 100% účinnosť
  • Kvalitný vonkajší náter a robustná konštrukcia pre dlhú životnosť
  • Infraohrievače vyžarujú tepelné vlny vždy jedným smerom, zadná časť pritom ostáva chladná - bezpečnosť! Pred žiaričom je doporučená bezpečná vzdialenosť 1 meter
  • Infraohrev je vhodný do veľkých uzavretých priestorov bez možnosti vetrania, ktoré nie je efektívne vyhrievať ako celok. Elektrický infraohrev doporučujeme hlavne do výrobných alebo športových hál a pre pracovníkov na hrubých stavbách bez funkčného vyhrievania - pre maliarov, omietkarov, obkladačov, inštalátorov a pod.
Podkategórie
Karbónové infražiariče
zavřít

Karbónové infražiariče modernejšiou verziou infračervených ohrievačov. Karbónová trubice žiariča má vyššiu obstarávaciu cenu, však vyššiu účinnosť, nie je toľko náchylná k mechanickému poškodeniu a jej životnosť je v porovnaní s kremíkovou niekoľkonásobne vyššia.

Kremíkové infražiariče
zavřít

Kremíkové infračervené žiariče dodávajú okamžité príjemné infračervené sálavé teplo, ktoré je cítiť ihneď po zapnutí. Výhodou infraohrevu je, že nezahrieva vzduch, ale priamo predmety vo svojom okolí, vďaka tomu predstavujú infračervené sálače úsporu elektrickej energie.

EKOSTAR
Priemyselné infražiariče a infrapanely
trubice UFO
Príslušenstvo pre infražiariče - náhradné trubice

Najpredávanejšie elektrický infraohrev

Elektrický infraohrev

Značky
Řadit podle... Řadit podle...
Eprofi obchody