Ohrievač Arcotherm Phoen/S

Záruka 2 roky
Dostupnosť Na požiadanie
Cena dopravy Zadarmo

Parametre

Výrobca
Napätie
230 V
Hmotnosť
120 kg
Elektrický príkon
1 820 W
Prietok vzduchu
5 500 m3/hod
Výkon ohrevu
117 kW
Zpotreba paliva
11,5 l/hod
Farba
červená/čierná
Palivo
Nafta / ELTO
Rozmery (d x š x v)
1910 x 790 x 730 mm
Regulácia výkonu
Ano

Popis

Podstropný naftový ohrievač s nepriamym spaľovaním Arcotherm Phoen/S. Tento variant ohrievača je bez nádrže a podvozku, určený na zavesenie v interiéri. Ohrievače tohto typu sa používajú v priestoroch, kde nie je možné ich umiestniť na podlahu. Palivo je k ohrievaču privádzané z externej nádrže. Závesné ohrievače nachádzajú využitie predovšetkým v skleníkoch, v živočíšnej výrobe - výkrm atď.

Vhodným palivom ohrievače Arcotherm Phoen/S je nafta alebo extra ľahký vykurovací olej. Konštrukčným princípom ohrievače s nepriamym spaľovaním je dvojitý plášť výmenníka, diky ktorému môžu splodiny horenia unikať komínen mimo vykurovaný priestor. Táto výhoda ohrievačov s nepriamym spaľovaním je predurčuje na použitie v uzavretých miestnostiach a iných priestoroch v ktorých sa pohybujú ľudia alebo zvieratá.

Dieslový ohrievač Arcotherm Phoen/S je vybavený dvojstupňovým čerpadlom Danfoss, vďaka ktorému je spaľovanie maximálne účinné a únik spalín zanedbateľný. Viacstupňová kontrola spaľovania prostredníctvom fotobunky strážiaci plameň, termostatu chrániaceho spaľovaciu komoru pred prehriatím a ďalej termostatu dobehu ventilátora zaručuje správny chod ohrievača a jeho dlhú životnosť.

Naftový ohrievač Arcotherm Phoen/S má jednoduché manuálne ovládanie, ale môže byť tiež pripojený na zásuvku so spínacími hodinami. Ak je napojené na externý termostat či hydrostat, funguje úplne autonómne. Z ďalšieho doplnkového vybavenia je k dispozícii palivový filter s predohrevom, ktorý je zárukou bezproblémovej prevádzky aj za silných mrazov. Ohrievač je tiež prispôsobený na pripojenie teplovzdušných hadíc, ktoré privedú horúci vzduch rovno na požadované miesto.

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

K stiahnutiu

Diskusia

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody