Ohrievač Arcotherm GE/S 65

Záruka 2 roky
Dostupnosť už sa nevyrába
Cena dopravy Zadarmo

Parametre

Výrobca
Napätie
230 V
Hmotnosť
47 kg
Elektrický príkon
550 W
Prietok vzduchu
2 500 m3/hod
Výkon ohrevu
68,5 kW
Zpotreba paliva
6,8 l/hod
Farba
červená/čierná
Palivo
Nafta / ELTO
Rozmery (d x š x v)
1100 x 610 x 490 mm
Regulácia výkonu
Ano

Popis

Závesný naftový ohrievač Arcotherm GE/S 65 je ohrievač s priamym spaľovaním bez palivovej nádrže a koliesok, určené na zavesenie pod strop miestnosti. Podstropná ohrievače nachádzajú využitie v priestoroch, ku nie je možná ich inštalácia na podlahe. Palivo je k ohrievaču privádzané z externej nádrže. Závesná ohrievače s priamym spaľovaním sa tak používajú predovšetkým v skladoch, halách atď.

Ohrievač Arcotherm GE/S 65 spaľuje bežnou naftu alebo extra ľahký vykurovací olej (ELTO). Ohrievače s priamym spaľovaním vypúšťajú splodiny horenia spolu s ohriatym vzduchom, môžu byť prevádzkované len vo vetraných miestnostiach bez trvalého pobytu ľudí či zvierat.

Naftový ohrievač Arcotherm GE/S 65 má vysokotlakové dvojstupňové čerpadlo značky Danfoss, spaľovanie je vďaka nemu veľmi účinné a únik spalín je minimálna. Kontrola spaľovania je niekoľkostupňová, kvalita plameňa je strážená fotobunkou, bezpečnostný termostat chráni spaľovaciu komoru proti prehriatiu. Termostat dobehu ventilátora po vypnutí ohrievače nechá ventilátor v chode aby došlo ku správnemu vychladnutie spaľovacej komory a tým aj jej dlhšej životnosti.

Ohrievač Arcotherm GE/S 65 má jednoduché manuálne ovládanie, môže byť ale tiež napojené na zásuvkové spínacie hodiny, izbový termostat či hydrostat a fungovať automaticky. (Toto příslušensví nie je súčasťou dodávky). Ďalej môže byť doplnený palivový filter a predohrev paliva, ktorý zaistí štart a prevádzku aj za krutých mrazov. Pomocou napojenia teplovzdušných trubíc môže byť ohriaty vzduch rozvádzaný priamo na miesta určenia.

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

K stiahnutiu

Diskusia

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody