Ohrievač Arcotherm EC/S 55

Záruka 2 roky
Dostupnosť už sa nevyrába
Cena dopravy Zadarmo

Parametre

Výrobca
Napätie
230 V
Hmotnosť
67 kg
Elektrický príkon
850 W
Prietok vzduchu
2 500 m3/hod
Výkon ohrevu
58,5 kW
Zpotreba paliva
5,8 l/hod
Farba
červená/čierná
Palivo
Nafta / ELTO
Rozmery (d x š x v)
1400 x 600 x 480 mm

Popis

Naftový ohrievač s nepriamym spaľovaním Arcotherm ES/S 55 bez nádrže a koliesok, určené na zavesenie do priestoru. Ohrievače tohto typu sa používajú v interiéroch, kde nie je možné ich umiestniť na podlahu. Palivo je potom privádzané z externej nádrže. Podstropné ohrievače tak nájdu využitie predovšetkým v skleníkoch, v živočíšnej výrobe - výkrm hydiny pod.

Vykurovacím médiom Arcotherm EC/S 55 je nafta alebo extraľahký vykurovací olej (HEL). Ohrievače s nepriamym spaľovaním majú dvojitý plášť výmenníka, diky tomu môžu byť splodiny horenia odvádzané dymovodom mimo vykurovaný priestor. Tieto ohrievače sa môžu používať aj v úplne uzatvorených miestnostiach a priestoroch v ktorých sa pohybujú ľudia alebo zvieratá.

Ohrievač Arcotherm EC / S 55 je vybavený vysokotlakovým dvojstupňovým čerpadlom Danfoss, spaľovanie je veľmi účinné a únik spalín je minimálny. Kontrola spaľovania je strážená radom prvkov. Fotobunka sleduje kvalitu plameňa, bezpečnostný termostat prehriatia spaľovacej komory. Ďalej je osadený termostat dobehu ventilátora, ktorý po vypnutí ohrievača zaistí správne vychladnutie spaľovacej komory a tým sa predlžuje jej životnosť.

Naftový ohrievač Arcotherm EC / S 55 môže byť ovládaný ručne, napojením na spínacie hodiny alebo úplne automaticky pomocou hydrostatu či izbového termostatu - toto príslušenstvo je potrebné objednať zvlášť. Na prianie zákazníka môže byť ďalej vybavený palivovým filtrom s predohrevom, ktorý zaistí prísun paliva za každého počasia. Pomocou systému teplovzdušných hadíc je tiež možné rozvádzať teplý vzduch priamo na konkrétne miesta.

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

K stiahnutiu

Diskusia

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody