Naftový ohrievač REMKO ATK 25

Záruka 2 roky
Dostupnosť do 48 hodín u Vás
Cena dopravy Zadarmo

Parametre

Výrobca
Napätie
230 V
Hmotnosť
69 kg
Objem nádrže
40 l
Prietok vzduchu
1 080 m3/hod
Výkon ohrevu
22,5 kW
Odvod spalín
150 mm
Zpotreba paliva
2,4 l/hod
Farba
zelená
Palivo
Nafta / ELTO
Rozmery (d x š x v)
1265 x 580 x 900 mm
Možnosť termostatu
Ano

Popis

Naftové prenosné ohrievace teleso REMKO ATK 25 je najmenší z rady ohrievačov s nepriamym spaľovaním, ide o mobilný vykurovací automat so vstavaným horákom, nádrží a odťahom spalín.

Mobilné a rýchle teplo - vniká ak do budovy chlad, je olejový vykurovací automat REMKO AT 25 nepostrádateľný. Olej sa naplní do zásobníka, nasadí sa hadica pre výfuk spalín, prístroj sa zapojí do zásuvky a už je budova zásobovaná príjemným teplom. Odpadá zložitá montáž trubice vzduchového potrubia. U ohrievače REMKO AT 25 sa spaliny odvádza samostatne. Vykurovaný priestor je tak zásobovaný čistým teplým vzduchom. Vykurovací automat je konštruovaný ako príručný a hodí sa pre často menená miesta použitia.

Naftový mobilný ohrievač REMKO ATK 25 spoľahlivo vyhreje stany a menšie uzavreté priestory 100% čistým vzduchom. Ohrievač je možné umiestniť do interiéru a splodiny odviesť komínom von alebo ohrievač umiestnite von a teplovzdušnou hadicou privediete už ohriaty vzduch. Ohrievače ATK sú postavená na základe radu DZH, a disponujú tak zubovým čerpadlom s vysokotlakovým systémom spaľovania. Navyše však obsahujú predohrev palivovej nádrže a výkonnejší ventilátor s pretlakom vhodným pre nasadenie trubice.

  • Vstavaný predohrev nádrže
  • Možnosť pripojenia termostatu
  • Integrovaný podvozok

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

K stiahnutiu

Diskusia

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody